For a better experience please change your browser to CHROME, FIREFOX, OPERA or Internet Explorer.

Warning: file_get_contents(): Filename cannot be empty in /home/u9176158/public_html/wp-content/themes/adforest/style.php on line 2

Sizde 3 Boyutlu Cihazlarınızı, Sitemizde Ücretsiz(Komisyonsuz) Yayınlayıp Satabilirsiniz.

Biz Kimiz

2015 Yılında benzerlerinden farklılaşan ve farklılaşırken 3 boyutlu yazıcı ve prototip modellemeye yeni bir bakış getirerek 3d yazıcı makinaları üretimi için yola çıktık. Bu yolculuk süresincede her zaman yenilikçi, sorun çözen, kolay kullanım, kullanıcı dostu ve kullanıcıyı özgürleştiren bir anlayış ile 3 boyutlu yazıcı sektöründe cihaz yapmayı kendine prensip edinmiştir. 16 kişilik ekip ile 3d yazıcı imalatını mümkün mertebede kendi imalathanesinde üretmektedir.

Hızlı Modelleme(Prototipleme) sektöründeki 21 yılı aşkın tecrübeye sahip mühendis ekibine çok sayıda genç mühendislerle harmanlayıp her 3d yazıcı modelinde mutlaka dünya piyasası ölçeğine bir fark yaratmayı kendisine prensip edinmiştir.

Satış sonrası hizmetlerin önemi en az cihazın kalitesi kadar önemli olduğunun bilincinde olup önemsediğimiz konuların başında gelir.

Müşterilerimizin 3d yazıcıları sektöründe, kullanmadıkları yazıcıları ve tarayıcıları değiştirmek istediklerinde, ürün alış satışında müşterilerimizin yanında olmayı, 3d yazıcı piyasasında ucretsiz pazar yeri bulmalarına yardımcı olmaktır.

Sizleride bir 3d yazıcı ve tarayıcı sahibi olmaya davet eder ailemize katılmanızı ve katıldıysanız tecrübelerinizi bizimle paylaşmanızı rica ederiz.

Neden bizi seçmelisiniz

Bizi diğerlerinden farklı kılan, 3D Yazıcı geliştiricisi olmamız, Müşterilerimizin kullanmadığı yazıcı ve tarayıcılarını ücretsiz satmalarında yardımcı olmak.

Görevimiz

3D Yazıcı alıcısı ve satıcısı bireylerin ve kuruluşların 3D yazıcılarını daha iyi tanıtabilmelerini sağlamak ve bu pazar alanında hiç bir ücret(komisyon) ödemeden bir araya getimektir.

Hedefimiz

Müşterilerimizin 3d yazıcı sektöründe, kullanmadıkları yazıcıları ve tarayıcıları değiştirmek istediklerinde, orta düzey teknoloji şirketlerine ve ülkenin her tarafına öğrenciler için 3d yazıcı teknolojisini ulaştırmaktır.

Üst